Powiatowe Targi Edukacyjne w Limanowej

23.03.2019

W dniu 21 marca uczniowie klasy VIII wraz z wychowawczynią – panią Wiolettą Nowak uczestniczyli w Powiatowych Targach Edukacyjnych w Limanowej. O godz. 9.00 oficjalnie otwarto targi w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II. W trakcie trwania targów można było się zapoznać z ofertami edukacyjnymi szkół średnich w powiecie limanowskim (Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Szczyrzyc). Następnie nasi uczniowie udali się ze swoją wychowawczynią do Zespołu Szkół nr 1 im. Józefa Piłsudskiego – tzw. „Ekonomu” , gdzie młodzież szkolna oprowadziła przybyłych po budynku szkolnym i szczegółowo przedstawiła ofertę dla przyszłych uczniów.

Kolejną odwiedzoną szkołą było I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Orkana – gdzie można było zobaczyć lekcję biologii i chemii w pigułce.

Na pewno ten wyjazd pomoże naszym tegorocznym ósmoklasistom w trafnym wyborze dalszej edukacji.

Autor: spstroza |

targi (1).jpg