Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

01.07.2019

19 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019.

Był to wyjątkowy dzień, który rozpoczęliśmy mszą świętą w naszym kościele parafialnym. Następnie wszyscy udaliśmy się do budynku szkoły, gdzie zaśpiewaliśmy hymn narodowy a Pani Dyrektor poprosiła ósmoklasistów o złożenie przysięgi. Wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody za pracę w ciągu roku szkolnego. Uczniowie
z najwyższą średnią ocen i sukcesami osiągniętymi w różnych konkursach otrzymali także nagrody sponsorowane przez Wójta Gminy Dobra.

Później uczniowie klas VII i VIII przedstawili program artystyczny, który wzruszył niemal każdego. Pożegnaliśmy naszych wspaniałych ósmoklasistów, życząc im sukcesów na kolejnym etapie edukacyjnym już w nowym środowisku.

Dyrekcji, wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły, dzieciom, uczniom i rodzicom życzymy wspaniałych wakacji, słonecznych, radosnych dni oraz odpoczynku od codziennych obowiązków.
Do zobaczenia we wrześniu!

Autor: spstroza |